Kalendarz wydarzeń w Fabryce sierpień/wrzesień

Kalendarz wydarzeń w Fabryce sierpień/wrzesień

Witajcie!

Kilka osób sugerowało nam żebyśmy planowali warsztaty i wydarzenia z dużym wyprzedzeniem i dawali znać wcześniej. My zawsze słuchamy tego, co macie nam do powiedzenia, aby Fabryka działała lepiej, dlatego przychodzimy dzisiaj z terminarzem na kilka najbliższych tygodni.

Kalemdarz

Wydarzenia będą pojawiały się już niebawem na naszym Facebooku.

Czym będą otwarte czwartki?

Sytuacja wygląda tak, że nie możemy być dostępni w Fabryce dla Was tak jak do tej pory, dlatego musimy się trochę przeorganizować. Jakie zmiany Was czekają?

Stali członkowie, którzy są już samodzielni i zdobyli nasze zaufanie, otrzymują klucze do Fabryki i korzystają do woli. Tu nic się nie zmieniło. Natomiast sporo zmienia się dla osób, które wpadają jednorazowo.

Już jakiś czas temu zrezygnowaliśmy z wejściówki dwugodzinnej. Dla osób dłubiących od czasu do czasu mamy jedynie wejściówki na cały dzień, ale osoba chcąca skorzystać z tego typu wejściówki musi być w miarę samodzielna w Fabryce. Oczywiście możecie pytać o narzędzia, o radę, ale nie mamy możliwości mieć osoby, która będzie dostępna tylko dla Was przez cały czas pracy. Musicie być zaznajomieni z naszymi maszynami, z przepisami, regulaminem i radzić sobie w miarę samodzielnie. Najlepiej jeżeli zgłosicie dzień wcześniej, że chcecie wpaść na cały dzień, bo możecie nas nie zastać w Fabryce.

Dla osób, które dłubią jeszcze mniej, czyli przychodzą po prostu coś zrobić, naprawić, dociąć, jednym słowem okazjonalnie mają coś do zrobienia, niestety zamykamy Fabrykę na co dzień.  Ale w zamian za to od września będziemy mieć właśnie otwarte czwartki. Oznacza to tyle, że w czwartek w godzinach od 16 do 19 Fabryka i my jesteśmy cali dla Was. I możecie korzystać ze wszystkiego zupełnie ZA DARMO! Także ze studia foto :) W skrócie – w każdy czwartek, każdy kto ma coś do zrobienia, przychodzi między 16 a 19 i nie płaci ani grosza za wejściówkę.

Studio foto też za darmo!

Dzień otwarty, to dzień otwarty i także nasze studio stoi przed Wami otworem :) Na ten czas nie zapisujemy rezerwacji na normalne sesje, więc studio będzie dostępne dla tych, którzy po prostu przyjdą pstryknąć sobie kilka zdjęć lub sprawdzić nasze studio w akcji. W pozostałe dni studio jest dostępne normalnie jak do tej pory, czyli na rezerwacje. Pamiętajcie jednak o godzinach otwarcia (10-19).

Dobra zmiana?

Zmiany czasem ciężko zaakceptować, ale mamy nadzieję, że te nie będą bardzo dotkliwe dla Was ;) Ze względów osobistych musieliśmy podjąć taką decyzję, aby na co dzień zamknąć Fabrykę dla osób, które nie są stałymi członkami, ponieważ nie możemy być na miejscu tak jak do tej pory – od rana do nocy :) Liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Przesyłajcie info w świat, że od 1. września Fabryka w czwartek po południu jest za darmo.

Do zobaczenia :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *