Otrzymaliśmy pierwszą darowiznę!

Otrzymaliśmy pierwszą darowiznę!

Miło nam poinformować, że nasza Fundacja pozyskała pierwszego darczyńcę – Marcina Kosmalę, który w ramach darowizny przekazał nam kwotę 1000 zł na remont lokalu. Nasze prywatne fundusze włożone w Fundacje rozeszły się błyskawicznie, więc dzięki dodatkowemu zastrzykowi gotówki od Marcina (i Waszej pomocy) mogliśmy dalej lecieć z remontem pełną parą.

Marcin Kosmala

Cieszy nas niezmiernie, że są jeszcze na tym świecie ludzie, którzy potrafią bezinteresownie wspierać takie inicjatywy, jaką jest nasza Fabryka Pasji. Mamy tu na myśli zarówno Marcina, który zrobił przelew na nasze konto, jak i wszystkie osoby, które codziennie przychodzą, żeby wspomóc nas z remontem. To właśnie Wy jesteście podporą tej Fundacji. Podporą, bez której byśmy pewnie nawet nie ruszyli z miejsca!

Na koniec, nieco nieśmiało, przypominamy nasz numer konta, gdyby ktoś jeszcze chciał nam przelać chociaż kilka złotych :)

Fundacja Fabryka Pasji
Numer konta: 20 1140 2004 0000 3602 7552 9276
Tytuł przelewu: „Darowizna na rzecz Fundacji Fabryka Pasji”

Jeżeli jeszcze się nie rozliczyliście, możecie także przekazać nam 1% swojego podatku:

1% podatku:
KRS: 0000320882
Cel szczegółowy: „Fabryka Pasji”

Pamiętajcie – naszą największą siłą jest to, że jest nas tak wielu. Gdyby każdy z Was wpłacił nam chociaż 1 zł, pozwoliłoby to nam kontynuować remont przez kolejny tydzień, a tym samym zbliżyć się do dnia, w którym oficjalnie otworzymy Fabrykę dla wszystkich zainteresowanych :)

Zachęcamy także do przejrzenia strony http://fabrykapasji.org/szukamy/, na której wrzucamy informacje o rzeczach, które by się nam przydały. Może akurat macie w domu coś, co tylko Wam przeszkadza, a nam by się bardzo przydało? :)

Jeszcze raz dziękujemy za pomoc zarówno Marcinowi, jak i wszystkim pozostałym osobom, które wspierają nas w codziennej pracy remontowej!

Pozdrawiamy!
Justyna, Justyna i Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *